Cílem Trainee programu je získat mladé talenty, studenty posledních ročníků VŠ, dále je systematicky rozvíjet a vytvořit tak základnu kvalitních pracovníků pro pozice v klíčových odděleních naší firmy.

Trainee program je určen pro studenty, kteří se chtějí vzdělávat nad rámec běžného studia, rozvíjet teoretické znalosti v praxi, komplexně poznat chod velké organizace a její vnitřní procesy, zapojit se do týmu a zároveň najít oblast, v níž by se chtěli realizovat.

V Trainee programu zaměstnáváme studenty na částečný pracovní úvazek. Těm, kteří se v průběhu spolupráce osvědčí, nabízíme po vzájemné dohodě zaměstnání na plný úvazek. Optimální délka programu je 12 měsíců.

Náplň programu:

  • Seznámení se s jednotlivými odděleními se zaměřením na obory dle profesního zaměření,
  • poznání interních procesů společnosti,
  • zapojení se do praktických pracovních procesů,
  • převzetí zodpovědnosti za samostatné řešení úkolů vyplývajících z potřeb podniku,
  • získání náhledu na technologii výroby,
  • návrhy na zlepšení stávajících postupů a procesů,
  • prohlídka všech závodů firmy.

Výhody Trainee programu:

  • Rozšíření znalostí formou osobní participace na reálných projektech,
  • poznání podnikového know-how,
  • zlepšení komunikačních a sociálních dovedností,
  • možnost spolupráce při psaní bakalářské/diplomové práce,
  • využití cizího jazyka v praxi.

Požadavky:

  • Student VŠ technického zaměření (preferované obory Strojírenství, Metalurgie, Ekonomie a finance),
  • aktivní znalost anglického jazyka,
  • uživatelská znalost MS Office (zejména Excel, PowerPoint),
  • ochota spolupracovat a komunikovat nejen v rámci týmu,
  • zájem učit se novým věcem a pracovat na sobě,
  • schopnost převzít zodpovědnost za zadané úkoly a dotahovat je do úspěšného konce.

Zaujala vás nabídka a máte zájem o spolupráci?

Pošlete nám CV a motivační dopis na náš e-mail, do předmětu zprávy napište "Trainee program". Úspěšní absolventi výběrového řízení, se mohou těšit na mnoho cenných pracovních zkušeností, zážitků a kontaktů, které díky programu získají.

studenti__at__unex.cz
Telefon:
+420 585 072 014